Adele ruší letošní koncerty a míří na operaci hlasivek

  • Adele ruší letošní koncerty a míří na operaci hlasivek Fotogalerie (3)
    • 31.10.2011
    • Tisk

    Oblíbená a úspěšná Adele si už letos zřejmě nazazpívá. Kvůli problémům s hlasivkami a …

    Sdílejte článek:

Oblíbená a úspěšná Adele si už letos zřejmě nazazpívá. Kvůli problémům s hlasivkami a nutnosti podrobit se operaci krku ruší všechny koncertní zastávky nadcházejícího turné.

Oficiální informce říká: „S hlubokou lítostí musíme oznámit, že Adele je nucena zrušit všechny koncerty a promo vystoupení naplánované do konce letošního roku.“

„Musí podstoupit operaci hlasivek a následně absolvovat postupnou rekonvalescenci. Lékaři jí poradili absolutní hlasový klid a celkový odpočinek do doby, než bude naprosto v pořádku. Až pak bude možné potvrdit další pracovní plány,“ uvádí se dále v tiskovém prohlášení.

Už začátkem října, před startem desetizastávkového beznadějně vyprodaného turné po USA, Adele oznámila, že kvůli otoku na hlasivkách nebude schopná zpívat. Následně odvolala i vystoupení na slavnostním večeru předávání Q Awards 24. října v Londýně. Dvě ceny přitom získala.

Teď kvůli nutnosti chirurgického zákroku ruší i turné po Velké Británii.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.