Frontman BFMV dává dohromady tvrdší projekt

  • Frontman BFMV dává dohromady tvrdší projekt Fotogalerie (3)
    • 27.10.2011
    • Tisk

    Matt Tuck, frontman metalových Bullet For My Valentine, prozradil, že s několika dalšími …

    Sdílejte článek:

Matt Tuck, frontman metalových Bullet For My Valentine, prozradil, že s několika dalšími muzikanty pracuje na „hustém“ metalovém bočním projektu. V příštích měsících je v plánu i natáčení plnohodnotné desky.

V rozhovoru pro pořad Metal Zone v jednom kalifornském rádiu Matt Tuck uvedl: „Zatím máme tři členy, ale ve finálním obsazení bysme měli být minimálně čtyři.“

Co se týče hudebního směřování nové formace, podle Matta to bude něco jako Slipknot nebo Pantera.

Doslova řekl: „it's metal as fuck“. (což asi není třeba překládat).

Následně upřesnil: „Nebudeme používat melodické pasáže. Bullet For My Valentine jsou "biznis“ a máme určitou formulku, podle které pracujeme, a ono to funguje. To je super! Takže se od toho nechceme odklánět. Ale bude fajn si od tohohle pohodlí odskočit někam jinam, kde se nebudu muset zabývat tím, co řeknou lidi. Chceme to udělat jako třeba Slipknot s deskou Iowa – dát tam úplně cokoliv, udělat to tvrdě a agresivně."

Matt Tuck taky prozradil, že pro svůj boční projekt, který už tajně pořizuje demo nahrávky, vymyslel i název.

Teď nastane doba, kdy se bude snažit uzavřít smlouvu s vydavatelstvím. O to se postará management Bullet For My Valentine.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.