Vyhrajte s námi nekonečné množství cen !

ABradio, největší portál s internetovými rádii v Evropě, představuje svým návštěvníkům novou službu, ve které se může každý z nich zapojit do soutěže o nekonečné množství cen. Losování bude prováděno v pravidelných týdenních intervalech a vyhrát hodnotné ceny můžou úplně všichni.
Kdokoliv z návštěvníků ABradio, kteří nyní pravidelně zavítají na stránky tohoto serveru, se může každý týden zúčastnit losování o hodnotné ceny. Stačí jen správně odpovědět na jednoduchou otázku, jejíž odpověď je většinou k nalezení přímo na stránkách serveru. Otázku pro tento týden naleznete zde. Zařazen do slosování o ceny bude každý, kdo pošle SMS se správnou odpovědí. Účastníci soutěže, kteří pošlou SMS se správnou odpovědi vícekrát, mají vyšší šanci získat některou z hodnotných cen.
Pro registrované posluchače připravila společnost ABradio výhodu, která jim nabízí zaslat SMS za nižší cenu, než běžným uživatelům. Registrace do komunity ABradio přináší i další výhody, o kterých se dozvíte zde.
Pokud se chcete zaregistrovat rovnou, získat tak tyto výhody registrovaných posluchačů, můžete tak učinit právě teď.
Tento týden hrajeme o CD : Česko hledá Superstar-TOP 10, Jana Kirchner-Veci čo sa dejú a Kryštof- Magnetické pole.
**Nečekejte až Vás někdo předběhne a staňte se výhercem jedné z mnoha hodnotných cen zrovna Vy !
**

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.