Alice Cooper nepije a pravidelně chodí do kostela

Slavný Alice Cooper je sice považován za zakladatele šokujícího „hororového“ rocku zkrápěného potoky krve a s hady na scéně, mimo pódium se ale sám Cooper považuje spíš za kliďase.

„Jsem ženatý už 35 let, mám tři děti, hraju golf a pravidelně chodím do kostela. Doma dělám všechno, co normální otec od rodiny dělává,“ řekl Alice Cooper v rozhovoru pro německý časopis Rhein-Neckar-Zeitung z Heidelbergu.

„Víru beru velmi vážně a dokonce bych řekl že nejen to, ale snažím se i žít jako dobrý křesťan… Jasně, že jsem na scéně za padoucha, ale přece se nikde v bibli nepíše, že by křesťan nesměl hrát padoucha, nebo ano?“

Vystoupení Alice Coopera vyvolávala rozruch hlavně v 70. letech, kdy ze scény plné hadů a obřích pavouků po litrech prýštila krev. Kromě příšer návštěvníky koncertů děsil i sám strašidelně nalíčený Cooper, který v závěru vystoupení zdánlivě přišel pod gilotinou o hlavu.

Od poloviny 80. let bojoval Alice Cooper se silnou závislostí na alkoholu. V současnosti ale tvrdí, že je už vyléčený a má špičkovou kondici.

Alice Cooper v Německu vystoupí koncem října v rámci turné No More Mr. Nice Guy hned třikrát. Chystá taky halloweenské klubové koncerty ve Velké Británii.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.