Poslední šance vidět letos Sunshine v Praze!

Chapeu Rouge oslaví své 92.narozeniny se Sunshine a Eddie Richardsem!

Ve čtvrtek 20. října oslaví legendární klub Chapeau Rouge své 92. jubileum. Při této příležitosti vám ve svých 3 patrech naservíruje jedinečný program, který se neohlíží na bariéry mezi žánry. Čekají vás živé kapely, djs, performance, projekce, street art, prostě “nový“ cirkus. Hlavními šelmami večera budou nezkrotní Sunshine, z Londýna pak přiletí legendární Eddie Richards (GB). Na své si přijdou i fandové kvalitního hip hopu díky libereckým BPM. Lahůdkou bude určitě i mezinárodní formace Glück trio se svým – na dechové nástroje živě zahraným – jungle. V klubu, kde kdysi hrával i R.A. Dvorský, se za gramofony vystřídají The Fakes, DJs strýček Míša, Dan Cooley, Formi, Lucas Hulan, Subtage, Yannick, Radek Honc nebo Kenny Rough. V průběhu noci se tak ke slovu dostanou taneční styly od new house až po dub step a elektro. Speciální performance a dekorace jsou samozřejmostí.

92. narozeniny jednoho z nejznámějších pražských klubů mohou být příležitosti pro ty, kteří dosud neviděli nově otevřený Underground, určený pro nezávislou kulturu a kompletně proměněný design, ozvučení i osvětlení v celém klubu. Program cirkusových oslav je o to lákavější, že je – jako na každé narozeniny – vstup zdarma.

Chapeau Rouge již od roku 1919, nyní 3 patra, 4 bary, 3 stage a galerie.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.