Hudbu k novému Zombieho hororu složí John 5

Rob Zombie si jakožto autora hudby k chystanému hororovému snímku „The Lords Of Salem“ vybral svého poměrně nového kytaristu Johna 5. Ten k němu v první půlce letošního roku přesídlil od jiného pomalovaného rockera.

John 5 několik let působil v kapele Marilyna Mansona, byl kytaristou taky u Roba Halforda nebo Davida Lee Rotha

Podle Roba Zombieho právě John 5 naprosto perfektně chápe atmosféru filmu, takže je ideálním tvůrcem hudebního podkladu pro něj.

Zombie nedávno v rozhovoru pro magazín Empire uvedl, že horor Lords Of Salem bude jeho nejpochmurnějším dílem. A to zní od autora ultra-násilnického The Devil's Rejects a dvou ponurých halloweenských filmů dost zvláštně.

Muzikant a režisér taky neváhal prozradit další podrobnosti k ději novinkového filmu.

„V Salemu bylo celkem dvacet lidí, kteří byli ale ve skutečnosti nevinní, popraveno, protože je obvinili, že jsou čarodějové a čarodějnice… Další čtyři ale opravdu byly čarodějnice. Ty byly potají zavražděny,“ rozvyprávěl se Zombie.

A pokračoval: „Ty se dohodly, že se jednoho dne vrátí, pomstí se a rozpoutají v Salemu hotové peklo. V ten moment se děj filmu přesune do současnosti a začnou se dít nedobré věci.“

Rob Zombie taky řekl, že nápad na tenhle film nosil v hlavě už několik let. Dávno před tím, než nahrál skladbu stejného názvu.

Muzikant, který režíroval všechny svoje videoklipy, ve filmovém světě debutoval jako hostující autor a režisér filmu House Of 1000 Corpses z roku 2003.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze