Billy Corgan odmítá rozpad Smashing Pumpkins

  • Billy Corgan odmítá rozpad Smashing Pumpkins Fotogalerie (4)
    • 10.10.2011
    • Tisk

    Frontman Smashing Pumpkins Billy Corgan teď prohlásil, že rozhodně neplánuje kapelu rozpustit, a to bez ohledu na to, jak velký úspěch nebo neúspěch bude mít novinkové album „Oceania“.

    Sdílejte článek:

Ještě minulý měsíc přitom ale Billy Corgan řekl, že vydání desky Oceania bude pro kapelu zlomovým momentem.

„Chceme se ohlédnout zpátky a taky si říct, kam směřujeme, protože za tím vším je obrovská spousta vydané energie a tohle cédéčko by nemělo zapadnout… zmizet jako oblázek hozený do oceánu,“ vyjádřil se frontman Smashing Pumpkins.

A přesně tyto Corganovy komentáře zavdaly podnět ke spekulacím o ukončení kariéry kapely, která se teprve nedávno dala znovu dohromady. Jeho slova totiž napovídají, že pokud by nebyla nová deska kladně přijata, nemá cenu pokračovat.

Billy Corgan ale teď takové závěry vyvrací s tím, že Smashing Pumpkins toho mají ještě spoustu před sebou.

„Jsme spolu strašně rádi – jako kapela i přátelé – nemáme v plánu se rozejít jako kapela, vůbec o tom neuvažujeme,“ řekl Corgan.

A pokračoval ve vysvětlování: „Myslel jsem to tak, že pokud nebude Oceania dobře přijata, půjde o signál, že bychom jako kapela měli změnit směr. Na tuhle desku jsme hrdí a doufáme, že lidi to budou cítit stejně jako my.“

Na měsíc listopad Smashing Pumpkins naplánovali koncertní turné po Velké Británii.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.