Už příští pátek můžete zažít další magickou noc Wonderland

  • Už příští pátek můžete zažít další magickou noc Wonderland
    • 05.10.2011
    • Tisk

    Do magického světa noci Wonderland se můžete vydat už potřetí. Příští pátek 14. října …

    Sdílejte článek:

Do magického světa noci Wonderland se můžete vydat už potřetí. Příští pátek 14. října 2011 se má pražský prostor SaSaZu znovu proměnit v mystický chrám, kde vás ovládnou temné síly té nejlepší houseové hudby v podání mystických umělců, a kde nebudou chybět sexy andělské dívky.

Čarovný rezident Michal Poliak, holandský démon Hardwell, maďarský anděl Julia Carpenter nebo domácí čaroděj Carl Lope se postarají o nadpozemskou osmihodinovou hudební seanci.

V celém SaSaZu se budou vznášet andělé, a tato noc plná magických efektů a obrazů navždycky zanechá otisk ve vašem podvědomí a překoná i ty nejsmyslnější představy.

Nechte se zcela pohltit světem Wonderland a buďte to právě vy, kdo se stane součástí další fáze zrození tohoto nového fenoménu.

Popusťte uzdu fantazii a navštivte party v hávu, který nejlépe vystihuje vaše druhé já, ať jste anděl či démon. Vaše kreativita bude odměněna.

Vstupenky na tuto jedinečnou noc jsou k dispozici v síti Ticketpro.

Přidejte se k nám na www.wonderland-night.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.