Už v pondělí vás čeká na Sedmičce metalové peklo

Máte plné zuby uniformního moderního metalcoru? Už 3.10. vypukne v pražském kultovním klubu 007 hotové metalové peklo. Na pražskou zastávku na svém evropském turné GRINDING BLACK EUROPE si berlínští Necromorph jako české protějšky vybrali dvě české metalové partičky – Terror Incognita a Bundy Tad.

Německá kapela Necromorph (Berlin / GER) vznikla v roce 1995 a ve své tvorbě kombinuje vysokorychlostní drive s extrémními riffy. Vzniká tak výbušný energetický koktejl Grind/Crustcore, Thrash a Death metalu. Vlivy old – schoolových švédských death metalových a grindcorových kapel spolu s progresivními trendy jsou spojeny do inteligentních struktur, jejichž výsledkem jsou přímé songy bez komplikovaného balastu. Kapela se objevuje na pódiu mimo jiné s Regurgitate, Autoritär, Fleshless, Manos, Blood, Zimmers Hole, Hypnos, Amon Amarth, Desaster, Bathtub Shitter. www.necromorph.net

Kapela Terror Incognita od svého vzniku v roce 2009 uskutečnila mnoho koncertů v České republice a v zahraničí. Nejprestižnější byl koncert ve Velké Británii, kde hrála v legendárním londýnském klubu The Scala společně se známými kapelami britské metalové scény (Esoterica, Godsized, Inner Eden a Diva Suicide). V rámci tohoto výjezdu se kapela zúčastnila londýnské soutěže Road to Bloodstock, kde se probojovala až do semifinále. V roce 2010 kapela vydala promo CD DEMOlition, na které v lednu 2011 navázala novým CD, které vzniklo v spolupráci s americkým producentem Ericem Youngem.

Hlavními poznávacími znaky kapely Bundy Tad pojmenované podle nechvalně známého sériového vraha Teda Bundyho jsou výrazný frontman, blond kytaristka a neotřelý zvuk. Bundy Tad má za sebou účast na kompilačním cd „Fresh Energy 2“ časopisu Report s písní „Chodoff(live)“ a v prestižní soutěži Jack Daniel´s Music 2008 se dostali do semifinále. Debutové EP „Criminology“ nahráli v září 2008 v Hostivařském studiu Zdeňka Šikýře. V roce 2009 kapela připravila kontroverzní videoklip ne náhodou připomínající trailer na horor z dílny zkušených zahraničních filmařů (Hostel, Underworld: Evolution) k písni „Criminology“. V současnosti kapela připravuje novou nahrávku, na které se kapela posune víc na stranu syrového, metalového zvuku.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze