Nová deska Aerosmith může vyjít dřív, než se čekalo

  • Nová deska Aerosmith může vyjít dřív, než se čekalo Fotogalerie (11)
    • 28.09.2011
    • Tisk

    Frontman legendárních amerických rockerů Aerosmith Steven Tyler magazínu Rolling Stone …

    Sdílejte článek:

Frontman legendárních amerických rockerů Aerosmith Steven Tyler magazínu Rolling Stone prozradil, že deska, která bude prvním novinkovým počinem kapely po deseti letech, je skoro hotová.

„Pracujeme na ní dva měsíce a máme prakticky hotovo,“ zmínil Steven Tyler v rozhovoru, který poskytnul v backstagi iHeartRadio festivalu v Las Vegas. „Máme před sebou ještě měsíc ve studiu,“ doplnil frontman Aerosmith.

Na otázku, jestli už je známé datum vydání novinky, odpověděl: „Doufejme, že to bude v březnu.“

Do domácího studia kytaristy Joe Perryho na předměstí Bostonu se Aerosmith zavřeli začátkem letošního července. Na jejich čtrnáctém studiovém albu v pořadí s nimi spolupracuje producent Jack Douglas.

Zatím poslední deska s původním novým materiálem Just Push Play vyšla kapele v roce 2001.

Producent Jack Douglas očekává vydání novinkové desky Aerosmith o dva měsíce později. Ve svém online reportu uvedl: „Nová deska by měla být venku někdy v květnu 2012. Vím, že je to ještě hodně dlouho, ale po jiho-americkém turné a následné šňůře po Japonsku, která je v plánu v říjnu, listopadu a prosinci, se můžeme vrátit do studia až v půlce ledna.“

Aerosmith se rozhodli natočit novou desku poté, co Stevenu Tylerovi skončily porotcovské povinnosti v talentové soutěži American Idol.

Koncem roku 2009 to vypadalo, že se kapela rozpadne kvůli osobním neshodám. Loni se ale vztahy uvnitř kapely upravily a legendární Aerosmith tak zatím fungují dál.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2014 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz