Lenka Dusilová točí své čtvrté řadové album

  • Lenka Dusilová točí své čtvrté řadové album Fotogalerie (7)
    • 28.09.2011
    • Tisk

    V posledních třech letech bylo možné Lenku Dusilovou slyšet v různých písničkářských …

    Sdílejte článek:

V posledních třech letech bylo možné Lenku Dusilovou slyšet v různých písničkářských polohách i s úspěšnou kapelou Eternal Seakers. Navíc se objevila v divadelních projektech.

Kromě toho se Lenka Dusilová věnovala hledání nejvhodnějšího zvuku a tvůrčího týmu, který by slušel její vlastní sólové tvorbě. A podařilo se.

V těchto dnech tak Lenka Dusilová pracuje na nahrávce ve studiích Sono s týmem v neobvyklém, ale logicky vykrystalizovaném obsazení, které má sloužit akusticko-elektronicky-organické podobě alba.

Kromě skladatelky a pianistky Beaty Hlavenkové, která je Lenčiným výrazným spojencem a hybatelem i v projektu Eternal Seakers, se Lenka na připravovaném albu propojila ještě s producentským duem Tin Soldiers.

Viliam Béreš (Lanugo, Infinite Quintet, MED) a Patrick Karpentski (S`aight, Ondřej Ruml) jsou členy a zvukovými tvůrci skupiny Toxique.

Konečný zvuk alba bude mít na svědomí Milan Cimfe.

Album by mělo vyjít už začátkem listopadu a pak se chystá klubové turné.

Křest novinkového počinu Lenky Dusilové je naplánovaný na 18. prosince 2011 a proběhne v pražském Divadle Archa.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.