Sinead O'Connor ujišťuje, že sebevraždu nechystá

  • Sinead O'Connor ujišťuje, že sebevraždu nechystá Fotogalerie (4)
    • 19.09.2011
    • Tisk

    Sinead O'Connor ujistila fanoušky, že rozhodně neplánuje spáchat sebevraždu a její poněkud …

    Sdílejte článek:

Sinead O'Connor ujistila fanoušky, že rozhodně neplánuje spáchat sebevraždu a její poněkud zvláštní vzkazy, které vysílala do světa prostřednictvím Twitteru, byly jakýmsi voláním o pomoc.

Čtyčiačtyřicetiletá zpěvačka napsala otevřený dopis, ve kterém všechno uvádí na pravou míru, ale odmítá se omlouvat za vzkazy, které vyvolaly mezi fanoušky obavy o její duševní zdraví.

„Nemám důvod se omlouvat za to, co jsem udělala… co jsem napsala na Twitteru. Bylo to volání o pomoc a té se mi dostalo. Takže to stálo za to. Nemám sebevražedné sklony, jen jsem potřebovala, aby mi určití lidé věnovali pozornost. Jsem stejná jako všichni ostatní.“

Sinead O'Connor také vyzvala, aby se lidé, kteří sebevražedné sklony nebo plány mají, nebáli něco takového přiznat.

„Za sebevražedné myšlenky není třeba se stydět. Nikdo nemá právo vás odsuzovat za to, že žádáte o pomoc,“ uvedla Sinead O'Connor.

Dodala také, že ti, kteří o svých myšlenkách na sebevraždu mluví, jsou obvykle těmi posledními, kteří by ji skutečně spáchali.

Kontroverzní zpěvačka se pokusila o sebevraždu před jedenácti lety. Začátkem letošního roku ji hodne zranil rozpad jejího manželství a fakt, že se začalo hojně psát o tom, jak situaci nezvládá, prý situaci jen zhoršoval.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.