HIM po dlouhém mlčení oznamují budoucí plány

  • HIM po dlouhém mlčení oznamují budoucí plány Fotogalerie (18)
    • 14.09.2011
    • Tisk

    O tom, co se děje kolem finských HIM, takzvaně love metalové kapely v čele s Ville Vallem, nikdo nic poměrně dlouhou dobu netušil. Mlčení kapely teď prolomil kytarista Mikko „Linde“ Lindström.

    Sdílejte článek:

HIM podle něj začali pracovat na nové muzice. Zatím poslední deska Screamworks: Love In Theory And Practice jim vyšla loni.

V březnu úspěšní Finové oznámili, že po šesti letech a třech deskách odcházejí od vydavatelství Sire/Warner Music.

Zakladatel Sire Records Seymour Stein si spoluráci s kapelou pochvaloval: „Bylo nám ctí spolupracovat s HIM a jsme hrdí na to, že jsme mohli posledních šest let být jejich partnerem. Ville je ohromný talent a s jejich manažerem jsme přátelé už roky. Vlastně od doby, kdy se staral ve Finsku o Hanoi Rocks. HIM pro nás byli hodně významní i proto, že jde o první a jedinou finskou kapelu, která získala status "zlatá“ ve Spojených státech. Za Sire/Warner Bros. jim přeji úspěšnou budoucnost."

U společnosti Sire Records vydali HIM alba Dark Light (2005), které získalo v USA zlatou desku za prodej půl milionu kopií, dále Venus Doom (2007) i zatím poslední Screamworks: Love In Theory And Practice – obě figurovala na předních příčkách žebříčů v USA i Evropě.

Ville Valo uvedl, že HIM jsou Sire Records vděční za to, co pro ně firma udělala, ale je čas „utřít stůl“ a začít nanovo jinde.

Deska Screamworks: Love In Theory And Practice se nahrávala ve studiích The Lair v Los Angeles. Produkoval ji Matt Squire a mixoval Neal Avron (Linkin Park, Weezer, Fall Out Boy).

Jakékoliv podrobnosti k chystané novince zatím známé nejsou. Jen tedy víme, že se na ní pracuje.

 

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze