Novou desku Van Halen čeká finální mastering

Podle obvykle velmi spolehlivého fanouškovského webu Van Halen News Desk začalo mixování novinkového alba Van Halen v červenci a v srpnu bylo dokončeno.

Půjde o první studiový počin legendárních Van Halen, který s nimi nazpíval původní vokalista David Lee Roth. V průběhu tohoto měsíce by se album mělo dočkat finálního masteringu, který potrvá přibližně týden.

Zatím se nikde neobjevily žádné potvrzené informace o tom, co dál kapela s deskou zamýšlí. Van Halen stále mlčí i co se týká případného koncertního turné.

Objevily se ale spekulace, že by kapela mohla už v průběhu září vystoupit na několika festivalech v Austrálii.

Dlouholetý zpěvák Van Halen Sammy Hagar, který původního zpěváka nahradil, je skeptický. Podle něj kapela v původní sestavě nebude schopná koncertovat.

Naopak producent Ross Hogarth, který s ní pracoval na nadcházející desce, je z opětovného spojení původních členů nadšený, spolupráci si pochvaluje a podle něj je formace naprosto ve formě.

Kytarista Alter Bridge Mark Tremonti v nedávném rozhovoru řekl, že měl možnost si novou desku Van Halen poslechnout, a byl nadšený z jejího zvuku.

Van Halen se s Davidem Lee Rothem dali znovu dohromady v roce 2007 a vyrazili na úspěšné roční re-union turné – ovšem bez původního baskytaristy Michaela Anthonyho, který hraje s Hagarem v superkapele Chickenfoot.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz