Rihanna přiznala, že trpí závislostí... na zmrzlině

Třiadvacetiletá kráska původem z Barbadosu, Rihanna, přiznala svou absolutní závislost na čokoládové zmrzlině. I když kvůli udržení atraktivní a pevné figury musí pravidelně a občas i tvrdě makat v posilovně, svou oblíbenou pochoutku si prý nedokáže odepřít.

Tohle všechno potvrdila magazínu Star žena, která se stará o to, aby byla Rihanna sexy a ve formě – její trenérka Ary Nunez.

„Je fakt, že zrovna čokoládová zmrzlina není pro její figuru to nejlepší, ale musím jí přece nějaké to potěšení dopřát,“ řekla s úsměvem trenérka. „Nic jí nezakazuji, to bych si říkala o problém.“

Rihanna prý patří k těm šťastnějším ženám, které nemusí držet diety. Jednoduše ví a sleduje, jak její tělo funguje a reaguje na změny a určité druhy potravin. Podle toho se vždy zařídí.

Její osobní trenérka pak taky podle toho upravuje cvičební plán.

Trenérka Ary Nunez s Rihannou cestuje po celém světě a cvičí spolu dokonce třeba i v hotelovém pokoji, pokud někde poblíž nemají fitko.

Rihanna – Hard

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.