Colours of Ostrava 2006

Vstupenky na Colours of Ostrava za pouhých 490 Kč jen do 31. ledna
Praha, 27. ledna 2006 – Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, který se koná od 20. do 23. července, nabízí jen do 31. ledna čtyřdenní vstupenky za pouhých 490 Kč. Od 1. února se cena permanentek zvyšuje na 550 Kč. Nakupovat včas se tedy vyplatí a pořadatelé slibují, že i tento ročník bude plný kvalitních a netradičních hudebních zážitků.
Již nyní se může festival pochlubit prvním jménem. Poprvé v historii navštíví Českou republiku legendární malijský zpěvák a hudebník Salif Keita, který je považován za jednoho z nejvýznamnějších představitelů world music. Ve své hudbě se Keita navrací k africkým kořenům, nechybí v ní však příměs jazzu, funku, afro-kubánských rytmů či soulu. Na Colours of Ostrava přijede v rámci několikaměsíčního turné s početnou kapelou a živě představí své poslední, velmi úspěšné, album M´Bemba.
Čtyřdenní vstupenky je možné zakoupit ve všech pobočkách sítě Ticketpro, v ostravském klubu Boomerang a Městském informačním centru Ostrava. Novinkou pro návštěvníky festivalu je i možnost objednání vstupenek na dobírku. Závazné objednávky lze zasílat na e-mail informace@colours.cz, manipulační poplatek za jednu dobírku činí 75 Kč v rámci ČR. Cenová kategorie vstupenek ve výši 550 Kč bude platit od 1. února do 31. března. Generálním partnerem festivalu je opět Česká spořitelna, a.s.

V pořadí 5. ročník Colours of Ostrava bude poprvé v historii trvat celé 4 dny. Festivalové areály budou opět umístěné v centru Ostravy – výstaviště Černá louka a Slezskoostravský hrad. V dramaturgii letošního ročníku nebudou chybět hvězdy zahraniční a domácí scény nejrůznějších hudebních žánrů od rocku přes world a dance music až po alternativní okrajové styly. Stejně jako v loňském roce nebude vedle bohaté hudební nabídky chybět ani řada doprovodných programů: areál dětský svět, kinokavárna, divadelní představení, DJs, workshopy atd. Potvrzením kvalit festivalu je i jeho opětovná nominace na cenu ALMA (Akropolis Live Music Awards) v kategorii koncert / festival roku.
            
Více informací o Salifu Keitovi zde.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.