Korn dali název chystané experimentální desce

  • Korn dali název chystané experimentální desce Fotogalerie (2)
    • 29.08.2011
    • Tisk

    Podle fanouškovských webových stránek Kornspace.com se bude experimentální album nu-metalových Korn, na kterém spolupracují s řádkou dub stepových producentů a DJs, jmenovat „The Path To Totallity“.

    Sdílejte článek:

Mezi spolupracovníky Korn jsou Kill The Noise, Excision, Skrillex a 12th Planet.

Vydání alba The Path To Totallity je naplánováno na termín 15. listopadu. Objeví se na něm skladby s názvy jako: „Burn The Obedient“, „Illuminati“, „Kill Mercy Within“, „Narcissistic Cannibal“, „Chaos Lives In Everything“ a „Get Up!“.

Posledně jmenovanou skladbu si můžete poslechnout na iternetu. V playlistech už ji má i řada rádií.

Novinkový počin Korn bude už desátou řadovou deskou a následovníkem CD Korn III – Remember Who You Are, které vyšlo loni.

Baskytarista Reginald „Fieldy“ Arvizu naznačil podrobnosti k desce: „Na nové nahrávce spolupracujeme se šesti nebo sedmi producenty. Já už mám natočeno a Jonathan by měl ještě dodělat nějaké vokály, ale vesměs už jsme skoro hotoví. Je důležité jít s dobou a sledovat trendy v muzice.“

Bubeník Ray Luzier se ze začátku obával, že by ho mohl nahradit automat, ale frontman Jonathan Davis ho uklidnil tím, že se bude experimentovat s triggerem.

„To jsem nikdy dřív nedělal. Natriggerovali jsme zvuky, které před tím naprogramoval Skrillex pro moje bicí, takže je ve skutečnosti dokážu zahrát naživo. To mě bavilo,“ řekl Luzier.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.