Amy Winehouse byla podle testů před smrtí čistá

Toxikologické testy ukázaly, že v těle Amy Winehouse, která zemřela před měsícem, nebyly stopy po nelegálních drogách. V době smrti nicméně měla v sobě alkohol.

V úřední zprávě, kterou dostala rodina Amy Winehouse k dispozici, se uvádí, že „alkohol byl přítomen“, ale že není jasné, jestli měl nějaký vliv na úmrtí zpěvačky.

Na výsledky testů se netrpělivě čekalo řadu týdnů, protože pitva, která následovala bezprostředně po smrti Amy Winehouse, příčinu smrti neurčila. O sedmadvacetileté zpěvačce se vědělo, že měla delší dobu problémy s drogami a alkoholem.

Další vyšetřování její smrti má ještě pokračovat v říjnu.

Amy Winehouse se podle její matky Janis necítila dobře už den před smrtí, kdy se setkaly. Janis podle britských sdělovacích prostředků dokonce tvrdila, že bylo jen otázkou času, kdy její dcera zemře.

Mladá zpěvačka a skladatelka byla držitelkou pěti cen Grammy za album Back to Black, které vydala v roce 2006. Další úspěchy ale zastínily zprávy o její závislosti na drogách, střetech se zákonem a bouřlivém manželství.

Amy Winehouse našli mrtvou 23. července v jejím bytě na Camdenském náměstí v severním Londýně. Nečekaná smrt katapultovala její nahrávky zpátky do čela hitparád.

Minulý týden bylo album Back to Black tím nejprodávanějším i na českém trhu.

Amy Winehouse – Back to Black

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.