V Praze se otevřel temný klub Necropolis

  • V Praze se otevřel temný klub Necropolis
    • 23.08.2011
    • Tisk

    V centru Prahy se před pár dny otevřel nový klub nejen pro vyznavače stylů goth, rock a …

    Sdílejte článek:

V centru Prahy se před pár dny otevřel nový klub nejen pro vyznavače stylů goth, rock a metal, a to pod názvem Necropolis. Najdete ho ve Vinohradské ulici číslo 63.

Klub zaměřený na temnější hudební žánry prý příznivcům gotiky, dark wave či elektroniky v české metropoli zoufale chyběl, i když jinak je alternativní scéně poměrně nakloněná. Necropolis by pro ně měl být podobným útočištěm jako např. legendární Batcave v Londýně.

Klub, který najdete přímo u zastávky tramvaje „Vinohradská tržnice“, se chce specializovat hlavně na temně rockové, metalové a dark wave akce se silným podílem gotických aktivit.

Necropolis ale nebude sloužit jenom jako místo pro vystoupení kapel a DJs, ale i jako každodenní oáza pro vyznavače temných kultur v srdci města.

Návštěvníci tu mají k disposici hned dvě patra – horní, upravené hlavně k posezení a poslechu stylové hudby, a spodní, vybavené zvukovou aparaturou a pódiem pro živé koncerty.

Kapely spřízněných žánrů tu začnou hrát už od září.

Další informace jsou k dispozici zde

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.