Písně, které jinde neuslyšíte.

Rádio Haló Futura – rozhlasový maják do jiné budoucnosti !
Na portálu ABradio.cz zahájilo vysílání první české politické rádio vzniklé ze zákona o politických stranách a hnutích .Zkušební vysílání bylo zahájeno v červnu 2005 ,nyní si můžete spustit rádio Haló Futura naostro přímo ze stránek www.abradio.cz .
Jedním z důvodů vzniku rádia je skutečnost, že po listopadu 1989 byly ve veřejnoprávních médiích ničeny archivy, a nejenom písničky v nich uložené, ale i vzácné archivní dokumenty a tak právě v rádiu Haló Futura pro vás vyhledávají na internetu a v soukromých archivech, písničky, které nemají vůbec šanci dnes v České republice zaznít!
Co tedy na rádiu Haló Futura uslyšíte ?
Například písničky z období Pařížské komuny, nahrávky pokrokových a revolučních písní a rovněž Internacionály v češtině, slovenštině a dalších asi dvaceti světových jazycích.
V programu vysílání nechybí ani prostor pro mluvené slovo – již na tento měsíc přislíbil návštěvu a rozhovor stínový ministr vnitra ODS Ivan Langer, ve studiu byli již kolegové z britské BBC, z německé ARD a slovenské televize Markíza .
Velice kladné reakce na své vysílání má rádio Haló Futura nejen u posluchačů z Česka a Slovenska, kam často putují i slovenské písničky, ohlasy  přicházejí i z Austrálie, Velké Británie, Francie a Německa. Svého posluchače má rádio i ve Washingtonu v Bílém domě, v knihovně prezidenta USA George Walkera Bushe !

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.