Superalbum zpečetěno. Těžkej Pokondr točí album desetiletí

Dvojice Těžkej Pokondr podepsala s vydavatelstvím EMI ve středu 17. srpna smlouvu na svoje deváté studiové album.

Pod názvem Superalbum vyjde na přelomu října a listopadu letošního roku a Pokorný s Ondráčkem tak uťali veškeré spekulace o tom, že se hudebně stahují do ústraní.

Je to k neuvěření, ale Těžkej Pokondr letos slaví 15 let od vydání svého prvního alba Sbohem, tvá Máňa. Za ta léta obohatil pokladnici české hudební tvorby – co album, to hrst perel, a zanechal nesmazatelnou stopu v české hudební historii. Za všechny hity (a že jich bylo!), připomeňme alespoň Nájem zvedej, Šopák, Saša jede, Pejzy, Čaje z Indie, Máma má rýmu, které zdomácněly v českých rodinách. Albová novinka přináší další kolekci zcela nových originálních verzí světových hitů jako třeba Prejs to čmajz (Pocta Václavovi; Live Is Life), Když tančí Korn (Born to Be Alive), Nestihla jsem vlak (Everlasting Love) …

Nerozlučné duo Těžkej Pokondr vysílá pravidelně na Frekvenci 1 a od září letošního roku ho budete mít šanci vidět každé úterý od 21.35 na ČT 1 v jeho samostatné talkshow Pokondr Live.

Více info:

www.pokondr.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.