Nepřetržitý proud taneční hudby!

FUN 1 – už nejen na obrazovce.

Interaktivní televizní stanice spustila také vysílání vlastního tanečního rádia.
 
Umíte si představit televizi, která hraje jen nejnovější, nejlepší a kvalitní taneční hudbu ? Televizi, kterou nepřetržitě ovládají sami diváci prostřednictvím sms? Televizi, která neotravuje zbytečnými pořady, které jsou na všech ostatních televizích ? Chcete se prostě jen bavit, vydechnout po náročném dni nebo si najít nové přátele? Vítejte na FUN ONE!

Tento, v České republice, ojedinělý projekt, před dvěma lety začínal dostávat konkrétní podobu v pražské společnosti SAT Plus s.r.o., která je v současnosti, kromě FUN 1, také vlastníkem licence kanálu UPC EXPRESS a broadcasterem parlamentní televize 24cz. Právě na zmiňovaném UPC EXPRESSu  FUN ONE zahájil ve vymezených časech své vysílání, které naznačuje, jak bude plnohodnotný program vypadat. V příštích dnech bude možno naladit FUN1 kromě Prahy i v dalších lokalitách UPC ČR, a.s.  Na svém vlastním kanálu vysílá FUN ONE také v kabelových sítích společnosti Karneval Media.
Na portálu www.abradio.cz je nyní nově ke spuštění také rádio FUN 1, které je spojeno s vysíláním této interaktivní televize,a jako jedna z mála stanic vysílá také s bitovým tokem 192 kbps.
Nepřetržitý proud taneční hudby, doprovázený SMS chatem prostřednictvím televizní obrazovky, seznamka v přímém přenosu, DJ sety, exkluzivní hosté, jednoduše zábava, zábava, zábava….to je synonymum pro televizi a rádio mladých třetí generace: FUN ONE.
Rádio FUN 1 STATION, které FUN CHAT doprovází, bude již brzy také moderované a jeho posluchači zároveň s moderátory mohou očekávat spoustu tanečních novinek.
Spusťte si už dnes taneční rádio FUN 1 na stránkách společnosti www.abradio.cz nebo na domovských stránkách www.fun1.cz  a sami posuďte kvalitu či nekvalitu nabízeného programu. Na FUN 1 bude vždy se na co těšit!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.