Výzva pro příznivce subkultury emo! Chcete být součástí nové knihy?

  • Výzva pro příznivce subkultury emo! Chcete být součástí nové knihy?
    • 11.08.2011
    • Tisk

    V současné době začíná vznikat knížka s pracovním názvem Městské kmeny (rozuměj subkultury)…

    Sdílejte článek:

V současné době začíná vznikat knížka s pracovním názvem Městské kmeny (rozuměj subkultury), jejíž autor je Vladimír 518 a podílí se na ní spousta dalších zajímavých jmen!

Od Kay Buriánka z kapely Sunshine přes hudebního publicistu Karla Veselého (Hudba ohně) až po další známé firmy české hudební scény.

A právě již zmiňovaný Kay zpracovává kapitolu věnovanou emo a hledá respondenty, kteří mají tento styl rádi, jsou ochotni k tomu něco říct a nechat se vyfotit (podobně jako to bylo u velmi povedené knihy Zde jsou psi).

Jestli chcete být součástí další unikátní a graficky dotažené publikace, pište na e-mail velvetsuicide@hotmail.com,​ posílejte základní info o sobě (věk, bydliště a kontakt) a foto. Taky můžete kontaktovat přímo nás (tedy ABradio.cz) na mailu info@radiosunshine.cz, Sunshine Facebook nebo RedWay Magazine.

Protože je ale málo času, reagujte rychle!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.