Tommy Lee odmítl účast v oblíbené taneční soutěži

Tommy Lee dostal nabídku od producentů reality show Dancing With The Stars. Chtěli, aby se zúčastnil jejího dalšího pokračování, které stejně jako předchozí ročníky odvysílá v USA televizní kanál ABC a v Kanadě pak ABC.

Bubeník Motley Crue se o tom zmínil na svém oficiálním Twitter profilu.

Tommy Lee v reakci na nabídku uvedl: „Nikdy jsem na tlačítko ´zamítá se´nekliknul takhle rychle.“

Pořad Dancing With The Stars známe i v české obdobě jako Star Dance, takže jistě víte, o čem je řeč.

Už v březnu se objevily informace o tom, že Tommy Lee pracuje na televizní show o cestování, a to společně se Syfy network pod názvem Culture Shock with Tommy Lee. Slavný rokenrolový bubeník v ní má odhalovat a představit nejrůznější rituály, symboly a záhady různých tajemných komunit. Bude se zabývat jejich historií, setká se s jejich bývalými členy a zúčastní se neobvyklých ceremonií.

Jednotlivé epizody seriálu budou mít hodinovu stopáž a produkovat je budou ITV Studios America.

Vince Neil, frontman Motley Crue, byl loni jedním z účinkujících v reality show Skating With The Stars, ze které na základě rozhodnutí poroty a diváckého hlasování vypadl s partnerkou Jennifer Wester hned ve druhém kole.

Skating With The Stars je obdobou taneční soutěže Dancing With The Stars, ale odehrává se na ledě a jak správně tušíte, jde tam o krasobruslení.

A když jsme u těch rockerů a metalistů, frontman kapely Fozzy a zároveň wrestlingová superhvězda Chris Jericho, soutěžil právě v posledním vydání Dancing With The Stars.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.