Další Bounce!Bounce! smršť čekejte už v pátek a ve znamení punku

Jo, je to tady. V Chapeau ještě sice nestihli zakomponovat zpátky do zdi vytrhanou elektroinstalaci a opravit noblesní znak na DJ pultu, ale další Bounce! Bounce! už je za dveřmi.

A s tím je třeba zmínit i pár novinek!

Kámoši dua Kay & Tuzex už při minulém Bounce!Bounce! začali točit šílenej teaser/dokument o B!B! a budou v tom pokračovat i teď, takže čím ujetější casting, tím líp. Očekává se tedy, že všichni dorazí v hodně dobrý náladě a slušně našlápnutý!

Tentokrát má B!B! i hodně zajímavej line up, protože se představí dvě unikátní kapely, který nenechají nikoho zúčastněnýho na pochybách, že punk je pořád živej a hlavně furt děsná zábava. Algernon Cadwallader (USA) + 1994! (USA). Komu něco řikají kapely jako Rites of Spring, Embrace a Fugazi, tak by fakt neměl chybět.

Algernon Cadwallader

A aby toho páteční večer nebylo málo, tak se jako host s krátkým setem představí Hiffi & MC Jacob (Skyline).

Proto na live prijďte cca na devátou, pak warm up s Hiffi & MC Jacob a od půlnoci další ELECTROSTEP KREATOR METAL MAYHEM PARTY BOUNCE! BOUNCE! :)))

Více info:

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.