Navigators a Notes From Prague složili HighJump Song

  • Navigators a Notes From Prague složili HighJump Song Fotogalerie (16)
    • 27.07.2011
    • Tisk

    Kapely Notes From Prague a Navigators (kteří na Highjumpu i účinkují) spojili své hudební…

    Sdílejte článek:

Kapely Notes From Prague a Navigators (kteří na Highjumpu i účinkují) spojili své hudební a kreativní síly a stvořili speciálně pro letošní ročník skvělý SONG HIGHJUMP! Stejně jako tomu již dříve učinili Apple Juice.

Již tento víkend, tedy 29. – 30.7.2011, se bude konat v areálu lomu v Hříměždicích sportovně hudební akce HighJump. Při této příležitosti složily kapely Navigators a Notes From Prague speciální HighJump Song, který na akci zazní.

Navigators

A co k songu řekli jeho tvůrci?

Tomáš/Navigators: S Petrem Vančurou jsme byli na hymně domluvený už přes rok… Chtěl jsem udělat něco ve stylu Rocky 1..... S Honzou jsme dali dohromady beat a šli do hospody s Antwim a Negativem.

Antwi/NFP: Nabídka k spoluúčasti na hymně High Jumpu přišla jako blesk z čistého nebe. Tomáš měl jasný úkol, a tím bylo vytvořit silný track, který si každý zapamatuje a zároveň se jím nepřežere. Ihned jsme s Negativem pochopili do čeho jdeme, a k tomu jsme tak i přistupovali.

Tomáš: Negativ nám točil scratche už na první desku Sky Travellin, a s Antwim jsme se potkali na jednom festu na Jižňáku, takže když jsem zjistil že Notes hrajou ve stejnej večer na High Jumpu, přišlo mi logický udělat hymnu s nima dohromady. Antwi s Honzou vyřešili téma textu okamžitě.

Notes From Prague

Honza/Navigators: Text High Jump jsem psal jako vnitřní dialog člověka těsně před skokem, který ho má změnit. Zajímalo mě, co se mu musí asi honit hlavou. Ještě než skočí, musí se zbavit strachu, vzít svůj dosavadní pohled na svět a obrátit ho naruby. Musí jednoduše nejdřív udělat spoustu takových malých Low Jumpů.

Antwi: O tématu nebylo třeba sáhodlouze přemýšlet, protože skoky do vody se spojují s adrenalinem, a ten je zároveň přímou esencí rapu jako takového…možná trochu moc filozofie, ale bez racinálního uvažování a podobného spojování kontextů se jinak nedá psát.

Tomáš: Zbytek se natočil hned a hladce. Zpěvy v refrénu obstarali Erika s Martinem z Navi a Tamara z Notes, nástroje Michal, Jirka a Adam z Navi. Těším se až to dáme v sobotu 30. společně naživo.

Poslechněte si

Více info: http://www.cliffdiving.eu

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.