Amy Winehouse našli mrtvou v jejím londýnském bytě

  • Amy Winehouse našli mrtvou v jejím londýnském bytě Fotogalerie (24)
    • 23.07.2011
    • Tisk

    Internet začínají zaplavovat krátké zprávy o náhlé smrti známé skandalistky, talentované …

    Sdílejte článek:

Internet začínají zaplavovat krátké zprávy o náhlé smrti známé skandalistky, talentované britské zpěvačky a skladatelky Amy Winehouse. Sedmadvacetiletá popová hvězda, proslulá drogovými skandály a bujarým večírkovým životem, byla nalezena mrtvá ve svém domě v Londýně.

Londýnská policie potvrdila, že 27tiletá žena byla nalezena mrtvá ve svém domě v Camdenu. Záchranku do domu přivolali v 15:54 britského času, ale ženu už se nepodařilo zachránit.

Příčiny její smrti zatím známé nejsou.

Amy Winehouse často koketovala s drogami a alkoholem, což výrazně poznamenalo i vývoj její hudební kariéry v posledních letech.

První informace o zpěvaččině smrti začaly kolovat na Twitter a facebookových profilech známých osobností. Např. manželka bývalého britského ministerského předsedy Sarah Brown uvedla: „Velmi smutné zprávy o Amy Winehouse – obrovský talent, neskutečný hlas a tragická smrt, kondolence její rodině.“

Minulý měsíc zpěvačka odsunula termíny všech svých potvrzených evropských koncertů poté, co ji vypískali, když se objevila opilá na pódiu v Srbsku. Celou hodinu a půl prý jen do hudby mumlala a několikrát odešla z pódia.

Velký úspěch Amy Winehouse zaznamenala poprvé v roce 2003, když tehdy 23tiletá zpěvačka přišla s debutovým albem Frank. Mezi skutečné hvězdy ji vynesla deska Back to Black z roku 2006, za kterou získala pět sošek Grammy.

Amy Winehouse – Back to Black

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze