Kate Bush letos už jednu desku vydala, stihne další?

  • Kate Bush letos už jednu desku vydala, stihne další? Fotogalerie (12)
    • 25.07.2011
    • Tisk

    Podle zástupce vydavatelství EMI by zpěvačka Kate Bush měla ještě do konce letošního roku vydat další desku. Začátkem roku 2011 už přitom přišla s kolekcí „Director´s Cut“. Informace potvrdil Mark Poston z australské EMI.

    Sdílejte článek:

Pro magazín Star Observer se Poston vyjádřil: „Samozřejmě, u Kate Bush si nikdy nemůžete být stoprocentně jistí. Dělá všechno svým osobitým způsobem. Ale podle jejích posledních pokynů máme být připravení na vydání desky v listopadu.“

Zpěvačka už v květnu prohlásila, že má složený skoro kompletní materiál na příští studové CD.

Nedávno se Kate Bush vyjádřila, že je pro ni stresující fakt, že mezi jejími alby jsou tak dlouhé prostoje: „Je opravdu frustrující, že připravit a nahrát desku trvá tak dlouho. Přála bych si, aby mezi nimi nebyly tak dlouhé odstupy.“

Její zatím poslední počin Director´s Cut, který šel do světa v květnu, nabídnul znovu natočené skladby z původních alb The Sensual World z roku 1989 a The Red Shoes z roku 1993.

Šlo o první materiál vydaný od roku 2005, kdy vyšlo CD Aerial. To se na delší dobu usadilo na druhé příčce albové prodejnosti. Na tu první se nedostalo díky úspěšnosti desky 21 zpěvačky Adele.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.