J.Lo vám zazpívá na svatbě za "pouhý" milion dolarů

  • J.Lo vám zazpívá na svatbě za "pouhý" milion dolarů Fotogalerie (5)
    • 21.07.2011
    • Tisk

    Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez přijela na Ukrajinu, aby zazpívala na svatbě dcery jednoho …

    Sdílejte článek:

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez přijela na Ukrajinu, aby zazpívala na svatbě dcery jednoho z nejbohatších ukrajinských podnikatelů. Na své internetové stránce to oznámil deník Segodnja.

Jennifer Lopez, která před pár dny oznámila, že se po sedmi letech manželství rozvádí s Markem Anthonym, charterovým letem přicestovala do Simferopolu na ukrajinském Krymu. Tam se měla včera v soukromém domě konat svatba. Hned po ní měla zpěvačka z Ukrajiny zase odcetovat.

Za své půlhodinové vystoupení na svatbě by Jennifer Lopez podle ukrajinského internetového deníku prý měla inkasovat v přepočtu kolem 17,5 milionu korun. Zhruba stejnou cenu za vystoupení uvádí i britský časopis The Sun.

Podle listu Segodnja by prý mohlo jít o svatbu dcery podnikatele Sergeje Taruty. Ten mimo jiné vlastní doly v Donbase a ukrajinské vydání časopisu Forbes ho letos zařadilo na 9. místo žebříčku nejbohatších ukrajinských podnikatelů. Jeho majetek se odhaduje na 2,1 miliardy dolarů.

Hvězdy západní hudby jsou často zvány na soukromé večírky různých zbohatlíků v zemích bývalého Sovětského svazu, kteří jim za vystoupení štědře platí.

Jennifer Lopez – Do It Well

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze