Jennifer Lopez se po sedmi letech manželství rozvádí

  • Jennifer Lopez se po sedmi letech manželství rozvádí Fotogalerie (5)
    • 18.07.2011
    • Tisk

    Slavný pár, který má společně dvě děti – dvojčata Maxe a Emme, se rozhodl jít od sebe poté, …

    Sdílejte článek:

Slavný pár, který má společně dvě děti – dvojčata Maxe a Emme, se rozhodl jít od sebe poté, co se na tomto těžkém a zásadním kroku obě strany shodly. Ano, Jennifer Lopez a Mark Anthony se budou rozvádět.

V prohlášení pro magazín People Jennifer Lopez a Mark Anthony, kteří se brali v roce 2004, uvádějí: „Rozhodli jsme se ukončit naše manželství. Bylo to opravdu těžké rozhodnutí. Rozcházíme se v dobrém a shodli jsme se na všech záležitostech.“

„Pro všechny zaiteresované teď nastává opravdu bolestivé období, uvítáme proto, když budete respektovat naše soukromí,“ pokračují Jennifer a Mark.

Jennifer Lopez, pro kterou tentokrát šlo o třetí manželství v životě, přitom nedávno zmínila, že jako manželka a matka je v osobním životě naprosto spokojená.

Jedenačtyřicetiletá kráska řekla: „Jsem opravdu šťastná a cítím se být na správném místě teď, když mám děti. Člověk cítí takovou tu jinou lásku, která se nedá srovnat s ničím, co do té doby zakusil – je mnohem hlubší.“

„Je úplně jedno, jak moc zkušeností máte v lásce. Pořád se v této oblasti učíte něco nového. Neustále se objevují otázky, na které třeba nikdy nedostanete odpověď. Prožívám asi nejšťastnější období svého života a můžou za to hlavně mé děti a můj manžel,“ uvedla Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez – Get Right

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.