Rock Rádio hledá "kočku rocku" a obdarovává řidiče

  • Rock Rádio hledá "kočku rocku" a obdarovává řidiče
    • 15.07.2011
    • Tisk

    Tento týden Rock Rádio spustilo letní sérii akcí s názvem „Rockové pumpařky“. I letos tak …

    Sdílejte článek:

Tento týden Rock Rádio spustilo letní sérii akcí s názvem „Rockové pumpařky“. I letos tak jeho Rockový tým a Rocková pohotovost objíždí čerpací stanice v regionech, kde jeho Rockový pumpařky umývají řidičům zdarma okna. Kromě toho jim na okna lepí samolepku Rock Rádia a obdarují je vychlazeným nealkoholickým Pitem.

Letos si Rock Rádio na pumpařkách dalo opravdu záležet. Sestavilo hned několik týmů krásných dívek, které navíc oblékla od hlavy až k patě sportovní značka Progress. Mimochodem jednou z pumpařek je i bývalá playmate, která se objevila na titulní straně magazínu Playboy. I na ni se můžou rockoví posluchači těšit na některé ze zastávek.

Jednotlivé zastávky se dozvědí z vysílání. Podrobné info je k dispozici například na webových stránkách rádia přímo tady.

Příští týden se rozjíždí velká letní pátrací akce Rock Rádia, ve které i letos bude hledat Kočku Rocku – tedy nejkrásnější posluchačku. Loni se této soutěže zůčastniilo na 250 soutěžících, kterým na oficiálních webových stránkách rádia dalo hlas bezmála 80 tisíc lidí.

Hlásit se můžou dámy, dívky, rockerky na adrese kocka@rockovyradio.cz. Na první tři čekají opravdu slušné ceny, které ale zatím Rock Rádo nechává zahalené tajemstvím. Do konce července se hledají soutěžící, hlasování proběhne opět na webovkách.

No a poslední zajímavou aktivitou Rock Rádia je outdoor „edukativní“ kampaň nazvaná Chovejte se na dovolené slušně. Ta je zaměřená na posluchače, kteří vyrážejí na dovolenou směrem na jih, k moři. Na vybraných klíčových místech v zahraničí jsou umístěné bilboardy nabádající ke slušnému chování. I tako kampaň startuje příští týden.

Kreativní koncept znovu čerpá ze známé kampaně Rock je slušná muzika. Vychází z toho, že zatímco doma si lidé v přehršli bilboardů řady sdělení ani nevšimnou, při cestě třeba k Jadranu je může překvapit tak, že na ně nezapomenou.

Pokud navíc posluchači bilboard Rock Rádia v cizině najdou, vyfotí se u něj a fotografii pošlou zpátky, dostanou speciální letní dárek.

www.rockovyradio.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze