V Londýně vystavují fotky Slipknot od jejich dvorního fotografa

  • V Londýně vystavují fotky Slipknot od jejich dvorního fotografa Fotogalerie (6)
    • 15.07.2011
    • Tisk

    Do konce měsíce července je v Londýně instalovaná výstava fotek kapely Slipknot. Expozice je …

    Sdílejte článek:

Do konce měsíce července je v Londýně instalovaná výstava fotek kapely Slipknot. Expozice je součástí oslav 30tých narozenin magazínu Kerrang! a zájemci si ji můžou prohlédnout ve Strand Gallery na John Adam Street 32.

Otevřená je od 12. a skončí 24. července. Výstava nabízí více než šest desítek fotografií Slipknot autora Paula Herriese, které pořídil za dvanáct let, kdy se průběžně objevoval po boku iowské metalové smečky. Vstup na akci je zdarma.

Slipknot nejsou zrovna nejsnadnějším objektem pro focení,“ přiznal Shawn „Clown“ Crahan. „Paul Harries byl ale vždycky nějak schopný kapelu zachytit v její skutečné formě a podobě včetně všech těch sraček, které jsou kolem nás každou noc i den. Podívejte se na Slipknot, jak je vidí skutečný fotograf, umělec a kamarád,“ pokračoval ve vyjádření o výstavě.

Paul Harries bude tuto sobotu od tří hodin odpoledne do sedmé hodiny večerní v galerii k dispozici. Chystá se povídat si s návštěvníky a povyprávět příběhy, které se k jednotlivým jeho fotkám vážou.

„Bylo skvělé stát se na posledních dvanáct let součástí cirkusu Slipknot,“ řekl Paul. Vizuálně takhle výrazná a vzrušující kapela je pro fotografa mé úrovně obrovským darem, i když jsou hodně často nevyzpytatelní. Těším se, až sám uvidím tuhle kolekci fotek uspořádanou do formy galerijní expozice."

Slipknot – Duality

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.