Frontman Muse i ex-Spice Girl slaví přírůstek do rodiny

  • Frontman Muse i ex-Spice Girl slaví přírůstek do rodiny Fotogalerie (4)
    • 11.07.2011
    • Tisk

    Podle dostupných informací by mělo jít v prvním případě o chlapce a ve druhém o holčičku…

    Sdílejte článek:

Podle dostupných informací by mělo jít v prvním případě o chlapce a ve druhém o holčičku. Matt Bellamy se stal šťastným otcem poprvé. Victoria Backham je už čtyřnásobnou matkou. Po třech synech se dočkala vytoužené dcerky.

Kate Hudson, partnerka frontmana kapely Muse Matta Bellamyho, se stala v sobotu podruhé matkou.

Herečka, která už má sedmiletého syna Rydera z předchozího manželství s Chrisem Robinsonem, porodila zdravého chlapečka. Informaci potvrdil magazínu Us Weekly hereččin management.

Matt Bellamy a Kate Hudson se na dítě hodně těšili a nenechali si předem zjistit jeho pohlaví.

Dvaatřicetiletá Kate nedávno zmínila, že se nemůže dočkat, až bude malé na světě, protože je strašně zvědavá, jakého pohlaví bude. „Nemůžu se dočkat. Nikam nespěchám, nejsem nervózní, ale strašně se těším a nemůžu se dočkat,“ řekla. A pokračovala: „Už se nám to blíží. Říkám si, co to bude, jestli přijde na svět s pláčem nepo v tichosti, jestli bude mít otevřené nebo zavřené oči, jestli bude mít vlasy.“

Někdy na začátku těhotenství Kate Hudson prohlásila, že bude mít nejspíš holčičku. Alespoň podle názoru jejího staršího dítěte: „Vypadá to spíš na děvčátko, ale nevím. Každopádně Ryder si myslí, že je to holka.“

Další šťastnou čerstvou matkou je zpěvačka, v současnosti spíš módní návrhářka a manželka hvězdného fotbalisty Davida Victoria Beckham.

Slavný pár měl do uplynulého víkendu už tři děti – samé kluky. K dvanáctiletému Brooklynovi, osmiletému Romeovi a šestiletému Cruzovi tuto neděli přibyla vytoužená holčička. Její jméno zatím spokojený pár nezveřejnil.

Muse – Starlight

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze