Známe taneční program na Hip Hop Kempu

  • Známe taneční program na Hip Hop Kempu
    • 02.07.2011
    • Tisk

    Legendární hip hopový festival Hip Hop Kemp slaví již 10 let existence a letos se můžete…

    Sdílejte článek:

Legendární hip hopový festival Hip Hop Kemp slaví již 10 let existence a letos se můžete těšit na více než bohatý program co se týče hudby, tance, graffiti a dalších doprovodných aktivit.

Letos si pro vás také BBOYZ ARENA připravila taneční battly, jamy a exhibice v Breakdance a Street dance. Zárukou vysoké kvality programu je záštita produkce Fidli & BEAT UP, organizátoři SDK.EUROPE (nejprestižnější street dance meeting na světě). Nejvíc si na své přijdou příznivci a tanečníci Breakdance, kteří vám zaručí, že vás zvednou ze sedaček a taky vás pobaví a ještě lépe ohromí svými tanečními výkony. Celou akci bude moderovat šílený MC TRIX, který si letos společně s DJ MESIA připravil speciál JAMES BROW SHOW. Dále se představí skvělý něměcký DJ SPICE23 a specialista na hop hop dance soutěže DJ PŮŮŮ. Než jednotliví tanečníci nebo skupiny budou proti sobě battlovat, předvedou svoje dema a ti nejlepší postoupí do battlu. Battle bude spočívat v tom, že se budou snažit předčít jeden druhého respektive jedna crew tu druhou, aby se dostali do vytouženého finále a vyhráli tak PRICE MONEY. O jejich vítězství nebo prohře budou rozhodovat zkušení porotci. Porota bude mezinárodní – bboyz jako INTACT (Ukrajina) či HAHNY (Německo) není třeba více představovat.

Těšit se můžete na BBOYZ a BGIRLZ z ČR, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Ruska, Francie, Ukrajiny, Běloruska, Bulharska, Maďarska a UK.

BBOYZ a BGIRLZ se utkají v následujících soutěžích:

BBOYZ 1vs1

BBOYZ CREW 3vs3

FOOTWORK CONTEST

POWER MOVES CONTEST

Všichni BBOYZ a BGIRLZ budou battlovat (jak už bylo řečeno) o PRICE MONEY:

BBOYZ 1vs1 – 300 Euro

BBOYZ CREW 3vs3 – 1000 Euro

Na své si přijdou i příznivci funku a housu, kde se nám představí také top tanečníci. Pozvány jsou i přední street dance crew, které předvedou svoje demo a nejlepší z nich porovnají své umění v all style battlu, kde vítěz získá 500 Euro.

Vše nasvědčuje tomu, že letos bude GAME OVER jedna z nejlépe obsazených battle soutěží u nás v historii vůbec! Proto nečekejte a přijďte je podpořit, inspirovat se, pobavit se a užít si taneční šílenství na HIP HOP KEMPU 2011! Ti rychlejší si ještě zvládnou pořídit levnější vstupenky do konce června v předprodejní síti Eventim či v kamenných obchodech Queens.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze