Nejlevnější vstupenky na Mácháč za pár dní končí

Do konce června máte poslední možnost koupit si v síti Ticketpro nejlevnější vstupenky na LG Festival Mácháč 2011, kterému letos dominují Sebastian Ingrosso ze Swedish House Mafia, Dirty South nebo Richard Durand a kde vystoupí víc než 70 dalších DJs na čtyřech stagích.

Letos čeká návštěvníky opět trochu změna. Hlavní stage bude oproti loňskému ročníku postavená přímo na vodě směrem k pláži.

V prodeji jsou krom běžných také „gold all inclusive“ vstupenky na speciální terasu s neomezenou možností konzumace alko i nealko nápojů, které vyjdou na 2 690 korun.

Cena běžné vstupenky je ještě do konce měsíce června 795 korun. Červencová cena klasických vstupenek bude vyšší o sto korun a platí do 19. srpna. Na místě konání festivalu Mácháč 2011 pak návštěvníci za lístek zaplatí rovných 1 000 korun.

www.lgfestivalmachac.cz

Sebastian Ingrosso vs MGMT – Laktos Kids (Sebastian Ingrosso Bootleg)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.