Kontroverzní Chris Brown si o víkendu odnesl 4 ceny BET

  • Kontroverzní Chris Brown si o víkendu odnesl 4 ceny BET Fotogalerie (16)
    • 28.06.2011
    • Tisk

    Zpěvák Chris Brown získal čtyři ocenění televizní sítě Black Entertainment Television, která …

    Sdílejte článek:

Zpěvák Chris Brown získal čtyři ocenění televizní sítě Black Entertainment Television, která každoročně dostávají afroameričtí umělci a sportovci. Z nedělního 11. ročníku udílení cen BET v Los Angeles osi dnesl mimo jiné cenu diváků, i když její udílení provázely trapné zmatky.

Nejdřív byl správně ohlášen jako její majitel Chris Brown, pak ale byla vítězkou vyhlášena Rihanna, za kterou cenu převzal kanadský rapper Drake.

Až na konci show se ukázalo, že právoplatným oceněným je skutečně Brown. Jméno Rihanny, Brownovy bývalé partnerky, kterou měl před dvěma lety surově napadnout, se omylem objevilo na čtecím zařízení.

Vyznavač stylu r'n'b Chris Brown proměnil čtyři ze šesti nominací, mimo jiné za nejlepšího zpěváka r'n'b a za nejlepší videoklip.

U publika se Chris Brown plně rehabilitoval až nedávno, když se veřejně omluvil za zbití své bývalé partnerky. Z nařízení soudu taky podstoupil terapii proti domácímu násilí a šest měsíců strávil veřejně prospěšnými pracemi.

Chris Brown nebyl jediným oceněným, který měl v minulosti problémy se zákonem. O cenu za nejlepší spolupráci se podělil s rappery Bustou Rhymesem a Lil Waynem. Druhý z nich strávil větší část minulého roku za mřížemi kvůli ilegálnímu držení zbraní.

Nejlepším sportovcem byl vyhlášen hráč amerického fotbalu Michael Vick, který si odseděl 19 let za členství v gangu, jenž provozoval zakázané psí souboje.

Chris Brown feat. Justin Bieber – Next To You

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze