V podobě komiksu vyjde životní příběh popové královny

  • V podobě komiksu vyjde životní příběh popové královny
    • 27.06.2011
    • Tisk

    Životní osudy americké popové hvězdy Madonny jsou námětem komiksu, který v rámci řady …

    Sdílejte článek:

Životní osudy americké popové hvězdy Madonny jsou námětem komiksu, který v rámci řady s názvem Female Force (Ženská síla) připravuje americké nakladatelství Bluewater Productions Inc.

To už vydalo obrázkový seriál o současné první dámě Spojených států Michelle Obamové nebo někdejší britské ministerské předsedkyni Margaret Thatcherové. Příběh Madonny se v tomto formátu objevuje vůbec poprvé.

„Naším cílem je ukázat málo známé události a vlivy, díky kterým se Madonna stala a zůstává fenoménem více než čtvrt století poté, co vtrhla na scénu,“ řekl viceprezident nakladatelství Jason Schultz.

Pro formu komiksu se prý nakladatelství rozhodlo proto, že je přístupnější a líp odpovídá průměrnému publiku, a to bez ztráty informací.

Kreslený příběh s ilustracemi Michaela Johnsona by se měl začít prodávat v srpnu.

Tvůrci chtějí na 32ti stranách pojednat události v životě Madonny od dob, kdy byla prakticky neznámou zpěvačkou, až do chvíle, kdy se stala hvězdou, jež prodává na celém světě miliony nosičů. Komiks vyjde jako jednorázová publikace a její cena bude 3,99 dolaru (asi 68 korun).

Madonna – Celebrate

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.