Amy Winehouse po bělehradském trapasu ruší koncerty

Amy Winehouse zrušila všechny naplánované koncerty. Rozhodla se tak poté, co v sobotu v Bělehradě zřejmě v opilosti nezvládla úvodní koncert svého evropského turné.

Srbští fanoušci sedmadvacetiletou zpěvačku, jejíž kariéru brzdí neustálé alkoholové a drogové excesy, vypískali resp. „vybučeli“.

Amy Winehouse ruší všechna plánovaná vystoupení,“ oznámil včera její mluvčí. „Všichni zainteresovaní“ podle něj „chtějí učinit maximum pro to, aby jí pomohli vrátit se v nejlepší formě“.

Amy Winehouse část turné zrušila už po svém sobotním propadáku. Původně měla například vystoupit ve středu v Aténách a 8. července v Bilbau. Celou šňůru měla završit 4. srpna v Portugalsku.

Zpěvačka v sobotu na pódium doklopýtala s hodinovým zpožděním a písně spíš odmumlala, než odzpívala. Občas z pódia zmizela a tyto pauzy byla nucena vyplňovat její kapela.

Amy Winehouse nedávno strávila týden na londýnské klinice, která poskytuje služby psychiatrickým pacientům včetně těch, kteří se potřebují zbavit závislostí. Užívání drog a různé prohřešky proti zákonu v minulosti negativně ovlivnily její hudební kariéru. Přitom je držitelkou čtyř cen Grammy díky svému albu Back to Black.

Amy Winehouse – tak trochu zvláštní vystoupení!

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz