Rob Zombie před koncertem poslouchá metal a disko

Rob Zombie se na pódiu obléká do šílených kostýmů a stylizuje do podoby zombie, ale to neznamená, že aby se dostal před koncertem do nalády, musí nutně poslouchat temnou muziku.

V nedávném rozhovoru Rob Zombie řekl: „Posloucháme spoustu různých věcí. Minulou noc jsme zrovna měli puštěný nějaký norský black metal, ale taky si pouštíme disko… prostě cokoliv, co nás nabudí. Klidně to můžou být Darkthrone nebo Bee Gees, to je jedno.“

Popsal taky, jak se „převtěluje“ do postavy nemrtvého: „Rád si vytvářím make-up, protože i to mě vždycky nějakým způsobem rozhýbe. Když tak posedáváte v backstagi, je to celkem unavující a moc se vám nechce hrát, ale jakmile se kompletně připravíte, je z vás najednou někdo jiný. A ten někdo je sakra "ready“ vtrhnout na pódium."

Rob Zombie má na kontě čtyři sólové desky a další čtyři pak natočil s kapelou White Zombie. Osobně prý mezi skladbami, které složil nebo se na nich podílel, nemá žádného favorita. Řídí se tím, co nejvíc boduje u fanoušků.

„Když člověk udělá desku, vždycky si nějaký song oblíbí a má pocit, že je to to nejlepší, co kdy složil. Časem ale zjistí, že se třeba zrovna tahle píseň nikomu nelíbí, a tak už ji nikdy znovu nezahraje,“ vysvětlil Rob Zombie.

A doplnil: „No a pak je tím největším hitem skladba, kterou složíte za dvě vteřiny. Takže to neřeším. Potěší mě cokoliv, když se to líbí davu fanoušků.“

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.