Kytarista Depeche Mode nahrává techno album

  • Kytarista Depeche Mode nahrává techno album Fotogalerie (50)
    • 13.06.2011
    • Tisk

    Kytarista Depeche Mode Martin Gore se po letech pracovně spojil se zakládajícím členem kapely Vincem Clarkem. Společně založili nový boční projekt, který už brzo představí světu první album.

    Sdílejte článek:

Hudebně má jít o techno. Nadcházející deska je v současné době ve fázi mixování. „Zničeho nic mi přišel e-mail od Vince. Psal, že chce natočit techno album a rovnou se zeptal, jestli do toho půjdu s ním,“ řekl Martin Gore magazínu Billboard. „Bylo to tak před devíti měsíci nebo před rokem. Řekl, že nijak nespěchá, netlačí nás žádné uzávěrky, takže jsem do toho šel. A děláme na tom posledního půl roku,“ dodal.

Vince ClarkeDepeche Mode odešel už v roce 1981 a založil formace Yazoo a Erasure. Od té doby nebyl v žádném kontaktu s kapelou.

Materiál pro nový projekt Gore s Clarkem vytvářeli prakticky výhradně přes maily a posílali si složky s hudbou. Žádné zpěvy, žádné osobní konzultace, všechno je jen instrumentální materiál.

Přestože je deska před dokončením, termín vydání je zatím v nedohlednu.

Vince Clarke v poslední době také přispěl svou troškou do mlýna na remixovou kolekci Depeche Mode Remixes 2: 81–11, pro kterou upravil skladbu „Behind The Wheel“.

Depeche Mode – Shake The Disease

 

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze