Právě vychází nové album punkerů Plexis „Vohul to!“

  • Právě vychází nové album punkerů Plexis „Vohul to!“ Fotogalerie (4)
    • 11.06.2011
    • Tisk

    Čekání na nové řadové album punkerů Plexis, jež se řadí mezi legendy tohoto stylu v Česku…

    Sdílejte článek:

Čekání na nové řadové album punkerů Plexis, jež se řadí mezi legendy tohoto stylu v Česku, je u konce. Po téměř celých jedenácti letech od dosud poslední studiovky „Už mi to kroutí nohy“ (2000) právě vychází u nezávislého labelu Papagájův hlasatel Records album „Vohul to!“.

„‘Vohul to!‘ bude určitě nejtvrdší a nejrychlejší a zároveň nejmelodičtější album, co jsme kdy natočili,“ lákal na novinku již v době jejího natáčení v pražských studiích Faust frontman kapely Petr Hošek. O tom, že nelhal, se mohli fanoušci kapely přesvědčit na koncertech, kde Plexis několik nových písní představili, a také na Bandzone či Youtube profilu, kde byly postupně zveřejněny tři ochutnávky z alba – písně „Síla v srdci“, „Spiklenci“ a jako poslední „Sobec“.

Novinka Vohul to! obsahuje 13 songů o celkové stopáži 39 minut, všechny přitom otextoval Hošek alias Mucho či Sid, hudba je pak dílem celého tria, které dále tvoří kytarista Dušan Lébl a bubeník Martin Švec.

Playlist alba je následující: „Slepý náboje“, „Mezi cvoky“, „Síla v srdci“, „Černý vrány“, „Sobec“, „Betelgeuce“, „Kyselina“, „Spiklenci“, „Krize“, „Manipulace“, „Blues starýho strejdy“, „Zas najednou“, „Zkažený zuby“.

„Vohul to!“ prozatím vychází pouze v CD podobě, brzy bude následovat vinylová verze pro sběratele a pro fajnšmekry vyjde také dokument „Antihero“ o Petru Hoškovi.

Cd je k objednání na www.phr.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze