Kaiser Chiefs odmítli použít text od Davida Bowieho

Členové formace Kaiser Chiefs přiznali, že požádali Davida Bowieho o pomoc s textem na desku The Future Is Mediaval, na které celkem originálním způsobem spolupracují s fanoušky, ale nakonec jeho výtvor odmítli.

Bubeník a hlavní skladatel Kaiser Chiefs Nick Hodgson uvedl, že kontaktovali živoucí legendu a hudební ikonu Davida Bowieho prostřednictvím producenta desky Tonyho Viscontiho, který s Bowiem dlouhodobě spolupracuje.

„Tony poslal Davidovi esemesku a poprosil ho o nápady na dokončení veršů v ‚Man On Mars‘ a on pár řádků poslal“, zmínil Hodgson.

„Jsem opravdu velký fanoušek Davida Bowieho a nemůžu uvěřit, že tohle říkám, ale jeho nápady prostě neseděly, takže jsem pohřbil spoluautorství textu s mým idolem. Depka!“

Hodgson také dodal, že nové album, které vyšlo minulý pátek 3. června, do značné míry ovlivnila deska Be Here Now od Oasis.

Fanoušci si mohou novinku The Future Is Medieval pořídit za 7,5 dolaru resp. zaplatí tuto částku, a pak si na oficiálních internetových stránkách kapely z celkového počtu dvaceti songů vyberou polovinu a tu si stáhnou.

Následně mají možnost sdílet svou verzi desky s ostatními lidmi a vydělat si 1 dolar za každý nákup právě jejich kombinace tracků.

Kaiser Chiefs se mimo jiné letos v létě naživo objeví na největších britských festivalech jako jsou Glastonbury nebo Isle Of Wight Festival.

Kaiser Chiefs – Ruby

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz