Kaiser Chiefs odmítli použít text od Davida Bowieho

Členové formace Kaiser Chiefs přiznali, že požádali Davida Bowieho o pomoc s textem na desku The Future Is Mediaval, na které celkem originálním způsobem spolupracují s fanoušky, ale nakonec jeho výtvor odmítli.

Bubeník a hlavní skladatel Kaiser Chiefs Nick Hodgson uvedl, že kontaktovali živoucí legendu a hudební ikonu Davida Bowieho prostřednictvím producenta desky Tonyho Viscontiho, který s Bowiem dlouhodobě spolupracuje.

„Tony poslal Davidovi esemesku a poprosil ho o nápady na dokončení veršů v ‚Man On Mars‘ a on pár řádků poslal“, zmínil Hodgson.

„Jsem opravdu velký fanoušek Davida Bowieho a nemůžu uvěřit, že tohle říkám, ale jeho nápady prostě neseděly, takže jsem pohřbil spoluautorství textu s mým idolem. Depka!“

Hodgson také dodal, že nové album, které vyšlo minulý pátek 3. června, do značné míry ovlivnila deska Be Here Now od Oasis.

Fanoušci si mohou novinku The Future Is Medieval pořídit za 7,5 dolaru resp. zaplatí tuto částku, a pak si na oficiálních internetových stránkách kapely z celkového počtu dvaceti songů vyberou polovinu a tu si stáhnou.

Následně mají možnost sdílet svou verzi desky s ostatními lidmi a vydělat si 1 dolar za každý nákup právě jejich kombinace tracků.

Kaiser Chiefs se mimo jiné letos v létě naživo objeví na největších britských festivalech jako jsou Glastonbury nebo Isle Of Wight Festival.

Kaiser Chiefs – Ruby

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.