Sunshine společně s portálem T-music po měsíci rekapitulují

  • Sunshine společně s portálem T-music po měsíci rekapitulují Fotogalerie (9)
    • 02.06.2011
    • Tisk

    Jen pár dní zbývá do možnosti, aby T-mobile zdvojnásobil částku, kterou lidé zaplatí za…

    Sdílejte článek:

Jen pár dní zbývá do možnosti, aby T-mobile zdvojnásobil částku, kterou lidé zaplatí za nové album Karmageddon skupiny Sunshine. Přesně do pondělí 6.6.2011.

Jen malá rekapitulace, o co vlastně jde: Sunshine jsou prvními, kteří ve spolupráci s T-mobile modifikovali předchozí stahovací model, vylepšený o podstatnou novinku. Tou je skutečnost, že dobrovolná částka od fanoušků, kterou přispěli za desku, je mobilním operátorem zdvojená a bude využita k prezentaci kapely samotné. Sunshine a její fanoušci tak aktivně rozhodují o investici.

Fakta v číslech: Album si k dnešnímu dni stáhlo 6100 lidí a za poslední necelé tři týdny čísla rostou o 100 – 200 downloadů denně. Lidé aktuálně přispěli Kč 28.332,–- a T-mobile zdvojnásobil na celkovou vybranou částku Kč 56.664,–-, což je v limitu koncertu zdarma, nového webu nebo dárků pro fanoušky. Je jen na nich, zda se podaří díky nim získat větší částku, a tím pomoct s videoklipem, koncerty atd. Je nutno podotknout, že jakkoliv se někteří novináři a podezřívaví skeptici snažili na začátku tento nový model zpochybnit a najít marketingový, nebo profitní háček v konceptu T-mobile, je zjevné, že se opravdu jedná o krok, který má podporovat už tak dramaticky skomírající prodeje domácích interpretů, kteří nepatří k mainstreamu.

Že je třeba si podobného kroku vážit a podporovat ho, je zbytečné připomínat. Kay, zpěvák a kytarista Sunshine k tomu lakonicky dodává: „Jestli ani tohle není cesta, jak dostat novou muziku k lidem, pak už nevím, co jiného by je přimělo k tomu, jí za velmi decentní peníze kupovat a poslouchat jinak, než na koncertech.“. Co na to vy?

Další informace:

www.sunshinetrash.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz