The Offspring v srpnu odstartují turné v Praze

Složili spoustu hitů, získali celou řadu hudebních cen a prodali na 50 milionů desek. Taková bilance dělá z The Offspring jednu z nejúspěšnějších punk rockových kapel v historii. Fenomenální Američané, kteří „vychovávají“ už druhou generaci posluchačů, vyrazí v srpnu na turné.

Čeští fanoušci se The Offspring 16. srpna v Průmyslovém paláci dočkají jako první.

Předprodej vstupenek v síti Tisketportal startuje už dnes (30. května 2011).

„Vstupné bude jednotné – 790 korun. Nicméně s ohledem na to, ze čekáme velký „kotel“, bude z bezpečnostních důvodů prostor rozdělen na dvě zóny – stání u pódia pro 2000 lidí a obyčejné stání pro další čtyři tisíce. Stání u pódia získají ti, kteří si vstupenky zakoupí jako první,“ sdělil Borek Jiřík z pořádající agentury PunxNotDead, která je promotérem koncertu ve spolupráci s InPromotion.

„Původně jsme jednali o účasti The Offspring na letošním ročníku Sázavafestu, ale nebyli v tomto termínu k dispozici, proto jsme se rozhodli, uspořádat jim vlastní koncert v Praze,“ dodává k tomu ředitel InPromotion Pavel Kloupar.

Od roku 2009, kdy The Offspring poprvé prohlásili, že začínají pracovat na novém albu, jsou jejich fanoušci jako na trní. Letos v dubnu skupina na svých stránkách i facebooku zveřejnila, že už má pohromadě „dvanáct, možná třináct skladeb". Prý je mezi nimi spousta skvělých songů a bude to nejlepší deska, jakou kdy natočili. Uvidíme a uslyšíme, jestli nové skladby přivezou už do Prahy.

www.ticketportal.cz

www.punxnotdead.cz

www.inpromotion.cz

www.offspring.com

The Offspring – Original Prankster

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.