BSP po pěti letech zahrají v pražském SaSaZu

  • BSP po pěti letech zahrají v pražském SaSaZu Fotogalerie (3)
    • 30.05.2011
    • Tisk

    Koncert legendární sestavy Balage – Střihavka – Pavlíček, jinak BSP, se chystá na 7. června …

    Sdílejte článek:

Koncert legendární sestavy Balage – Střihavka – Pavlíček, jinak BSP, se chystá na 7. června v pražském klubu SaSaZu v Holešovické tržnici. Kapela vystoupí po pěti letech, aby pokřtila DVD s nahrávkou posledního koncertu z roku 2006.

Snad proto, že to bude jediné samostatné vystoupení BSP, nese symbolický název Návštěva ze Země vzdálené. Koncert začíná ve 20.30 hodin.

„Měl by to být takový dárek pro všechny naše věrné fanoušky, kteří nás tolik let přemlouvají, abychom zase zahráli živě na pódiu. Bohužel okolnosti jsou takové, že můžeme zahrát právě tenhle jediný koncert. Pak ještě vystoupíme na pěti letních festivalech a to je všechno, co zvládáme. Ale rozhodně se těšíme a určitě to bude stát za to, to můžu slíbit,“ říká klávesista a jeden z autorů hudby Ota Balage.

BSP se vracejí k živému hraní poté, co překvapivě získali za záznam svého koncertu z Retro Music Hall ocenění „nejlepší DVD roku“ při udílení cen časopisu Report.

Kromě koncertu jsou na disku bonusy v podobě všech klipů včetně zbrusu nového k písni „Hvězdnej pták“. Nechybí ani cédéčko s výběrem toho nejlepšího z obou řadovek BSP.

Kdo bude nahrávku křtít, to si zatím kapela nechává pro sebe jako překvapení.

V SaSaZu určitě zazní všechny známé hity BSP jako „I don´t know“, „Holka čapni draka“ nebo „Hvězdnej pták“ a „Země vzdálená“. Na koncertu kromě tří hlavních hvězd uvidíte ještě bubeníka Miloše Meiera a baskytaristu Jaryna Janka. Oba natáčeli i zmíněné dévédéčko před pěti lety.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.