Poličské Rockoupání letos proběhne v komornějším stylu

  • Poličské Rockoupání letos proběhne v komornějším stylu Fotogalerie (8)
    • 26.05.2011
    • Tisk

    Poličské Rockoupání se letos odehraje v osekané podobě. Oproti předchozím letům bude …

    Sdílejte článek:

Poličské Rockoupání se letos odehraje v osekané podobě. Oproti předchozím letům bude chybět jedna scéna a tím také vystupující. Důvodem jsou vysoké nároky na financování a organizaci akce.

„Těch důvodů je hned několik, kromě finančních a lidských zdrojů jde také o značnou rozlehlost areálu, a kdo ví, jak se odvážela vloni aparatura a celá druhá scéna, nediví se nám,“ uvedli pořadatelé na webu .

Čtrnáctý ročník festivalu na poličské plovárně zahájí už zítra (27. května) ve 12:30 písničkář Tomáš Klus. Koncert je určen i pro ty, kteří se neúčastní celé akce. Je na něj zvláštní vstupné 50 korun.

Program na hlavní scéně začne ve tři hodiny odpoledne. Do pozdních nočních hodin se na ní vystřídá deset skupin, například Tony Ducháček a Garage, Sto zvířat a Konflikt ze Slovenska.

Na druhé scéně, takzvané jungle stage, vystoupí od sedmi večer šest interpretů, taneční hudba bude znít možná až do sobotního svítání.

Druhý den festivalu otevře v 10:30 na hlavní scéně divadelní představení spolku Triarius s představením Ucho. Návštěvníky pak čeká 13 hudebních formací, ze kterých nejznámější jsou zřejmě Blue Effect Radima Hladíka a plzeňská Znouzectnost.

Vstupné na celý festival stojí v předprodeji 280 korun, na místě 350. Samostatná sobotní vstupenka vyjde na 180 korun.

Kompletní program a veškeré informace najdete na: www.rockoupani.cz

Blue Effect – Čajovna

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.