Muse by prý příští rok mohli vydat "jemnější" desku

  • Muse by prý příští rok mohli vydat "jemnější" desku Fotogalerie (4)
    • 20.05.2011
    • Tisk

    Veleúspěšná formace Muse se prý příští rok vrátí s „jemnějším“ albem. Bubeník Dominic…

    Sdílejte článek:

Veleúspěšná formace Muse se prý příští rok vrátí s „jemnějším“ albem. Bubeník Dominic Howard a baskytarista Chris Wolstenholme to uvedli v rozhovoru pro internetový magazín NME na ceremoniálu předávání Ivor Novello Awards v Londýně.

Muse tam převzali ocenění jako nejlepší mezinárodní kapela.

Muzikanti nejprve potvrdili, že plánují v roce 2012 vydat albového nástupce desky The Resistance z roku 2009. Bubeník Dominic Howard pak dodal, že by novinka mohla přinést výraznější stylový posun v jejich hudbě.

„Matt (Bellamy, frontman) mi nedávno přehrával pár akordů,“ řekl. „Kdo ví… může to být takový měkčí rock, ale pak bude na mě a Chrisovi, abychom ten materiál přitvrdili. Tvrdá rocková ukolébavka! Ale určitě se nějakým způsobem chceme vyvíjet.“

Baskytarista Chris Wolstenholme pak doplnil, že Muse už za sebou mají nějaké první zkoušení. Po koncertech na festivalech v britském Readingu a Leedsu, kde budou v srpnu headlinery, mají mít pár týdnů volno. V září a říjnu tak získají čas na to, aby se zavřeli do studia a začali skládat nové skladby.

Následně ještě potvrdil, že nová deska Muse stoprocentně vyjde příští rok.

Krom už zmíněných srpnových festivalů Muse letos v létě vystoupí také v Los Angeles, a to společně s Rage Against The Machine.

Muse – Invincible

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze