Wednesday 13 točí desku a zahraje ve středu 13. července

  • Wednesday 13 točí desku a zahraje ve středu 13. července
    • 17.05.2011
    • Tisk

    Wednesdy 13, frontman Murderdolls, je od pátku ve studiu v kalifornském Irvine, kde …

    Sdílejte článek:

Wednesdy 13, frontman Murderdolls, je od pátku ve studiu v kalifornském Irvine, kde začal nahrávát sólové album. Deska už dostala název Calling All Corpses.

Vokalista a kytarista, skutečným jménem Joseph Poole, tak využívá pauzu, kterou mají Murderdolls kvůli tomu, že kytarista Joey Jordison plní své povinnosti u Slipknot, kde hraje na bicí.

Wednesday 13 natočí celkem patnáct skladeb na album, které by mělo vyjít v říjnu.

Od 10. května je k mání také speciální CD s remixy Re-animated. Výtěžek z prodejů za první měsíc Wednesday 13 věnuje americkému Červenému kříži. Ten pak peníze poukáže na účet Červeného kříže v Japonsku, který stále sbírá peníze na pomoc lidem z oblastí postižených zemětřesením a tsunami.

Wednesday 13 odehraje letos v létě jediný koncert. Uskuteční se příznačně ve středu 13. července, a to ve věhlasném hollywoodském klubu Whisky A Go Go.

„Studoval jsem nějakou dobu kalendář a přemýšlel, co budu dělat, když teď máme s Murderdolls pauzu, protože Joey se soustředí na Slipknot. Zjistil jsem, že letos už zbývá jediná středa 13. V takových termínech dostávám vždycky zprávy s přáním od fanoušků. No a tak jsem si řekl, proč neudělat letos v ten den koncert,“ vysvětluje Wednesday 13.

Pro tento koncert Wednesday 13 vytvoří limitovanou edici merchandisingu.

Murderdolls – White Wedding

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze