Na internetu si můžete stáhnout novou skladbu The Gathering

Zbrusu novou skladbu pustili na internet volně ke stažení holandsko-norští rockeři The Gathering. Skladba má název „Heroes For Ghosts“ a k dispozici je zdarma hned v několika formátech včetně klasické mp3.

The Gathering píseň komentují: „Heroes For Ghosts je skladba, která se objeví na naší nové desce. Název a datum vydání zveřejníme co nevidět.“

Novinku bude kapela hrát na nadcházejících květnových a červnových koncertech v Holandsku a také na turné Ghost Ride Tour po jižní Americe. „Mysleli jsme si, že by bylo fajn, abyste si skladbu naposlouchali a mohli si ji s námi na našich show zazpívat,“ dodávají The Gathering.

Ke skladbě „Heroes For Ghosts“ v těchto dnech vzniká také videoklip a to pod taktovkou Marcuse Moonena.

Zatím poslední deska The Gathering byla pod názvem The West Pole vydána v červnu roku 2009 ve Spojených státech amerických a už o měsíc dřív si ji mohli pořídit fanoušci v Evropě.

The West Pole je prvním počinem formace v čele s novou zpěvačkou Silje Wergeland a objevila se na něm celá řada zajímavých hostů.

Původní frontwoman Anneke van Giersbergen oznámila odchod z The Gathering v roce 2007. Následně představila vlastní projekt Agua De Annique, se kterým už vydala tři alba: Air (2007), Pure Air (2009) a In Your Room (2009).

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz