Monkey Business oslaví narozeniny ve Žlutých lázních

  • Monkey Business oslaví narozeniny ve Žlutých lázních Fotogalerie (4)
    • 10.05.2011
    • Tisk

    Stává se už skoro tradicí, že skupina Monkey Business slaví narozeniny pod širým nebem v Praze ve Žlutých lázních. Letos tomu nebude jinak. Tentokrát půjde už o jedenácté výročí.

    Sdílejte článek:

Výroční koncert odehrají Monkey Business v rámci letošního turné “Návrat kvartálních pijáků”. A nebudou se vracet jen pijáci… skupina totiž slibuje návrat k písním, které se v setlistu už delší dobu neobjevují.

K letošním narozeninám jí přijedou popřát třinečtí Charlie Straight a nebudou chybět ani speciální hudební hosté. Ti ale, jak bývá dobrým zvykem, zůstanou až do poslední chvíle v utajení.

Navíc bude v areálu rozmístěno dvacet tun nasolených ryb a Monkey Business se během koncertu pokusí vyvolat ducha Karla Hašlera a zjištit, jestli je písnička česká pořád tak hezká, … tak hezká. Zvukovou aparaturu společně s nevídaně obrovským světelným parkem dovezou tři po střechu naložené Avie po generálce.

Po skončení koncertu bude večírek dále pokračovat v areálu Žlutých lázní a za DJský pult nastoupí DJ Mr. Black, DJ Joel a DJ JR.

Vstupenky jsou dostání v síti Ticketpro. Akce ve Žlutých lázních 26. května začíná v 18 hodin.

Monkey Business – My Friends

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz